Your Battery Level

Your Battery Level

Wyśmienity wskaźnik poziomu baterii na Windows Phone

Your Battery Level to wysoce konfigurowalny wskaźnik poziomu naładowania baterii, który wyświetla niezbędne informacje na ekranie głównym oraz gdy telefon jest zablokowany. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Konfigurowalny wskaźnik baterii
  • Interaktywne kafelki i wskaźnik na ekranie blokady telefonu
  • Atrakcyjna wizualnie

Wady

  • Nie można tworzyć motywów z własnymi zdjęciami
Więcej

Bardzo dobry
8

Your Battery Level to wysoce konfigurowalny wskaźnik poziomu naładowania baterii, który wyświetla niezbędne informacje na ekranie głównym oraz gdy telefon jest zablokowany.

Co jest takiego wspaniałego oferuje Your Battery Level?

Your Battery Level na Windows Phone pozwala dodać wskaźnik baterii jako kafelek oraz jako ikonkę wyświetlającą się podczas blokady aparatu.

Doskonałą opcją aplikacji Your Battery Level jest to, że pozwala ona wybrać, w jaki sposób informacje mają być wyświetlane. Do wyboru jest wiele ciekawych motywów graficznych. W prosty sposób możemy sprawdzić, jak każdy z nich będzie wyglądać w zależności od stopnia naładowania telefonu.

Wygląd wskaźnika baterii można do woli modyfikować. Aplikacja oferuje możliwość zmiany barw, czcionek i ramki. Niestety, program nie pozwala tworzyć skórek na podstawie własnych zdjęć i obrazków, a obecnie dostępne są tylko cztery motywy graficzne.

Wspomniane motywy wyglądem nawiązują do cegieł. Wraz z rozładowywaniem się baterii, cegły zmieniają kolor lub znikają.

Konfiguracja

 

Dzięki przydatnym przewodnikom, w które zaopatrzona jest aplikacja, bez problemu skonfigurujecie Your Battery Level. Warto pamiętać, że telefon potrzebuje kilka sekund na zastosowanie wprowadzonych zmian.

Dotknięcie ikonki aplikacji przeniesie Cię do tych ustawień Windows Phone, które mogą pomóc zwiększyć żywotność baterii (byłączyć Bluetooth, Wi-Fi, włączyć tryb samolotowy, itp.). Aplikacja poinformuje Cię także, ile czasu pozostało do rozładowania się telefonu.

Lepszy sposób sprawdzania stanu naładowania baterii

 

Your Battery Level to świetny sposób na sprawdzenie stanu baterii. Aplikacja jest prosta w użyciu i można ją spersonalizować według własnych upodobań.

Your Battery Level

Download

Your Battery Level